Кросовер Ford Explorer обзаведеться версією ST

Кроссовер Ford Explorer обзаведётся версией ST

Прийдешній Ford Explorer ST, як і сьогоднішня модифікація Sport, буде виключно повнопривідним. Різниця в тому, що електрокерована муфта у новій моделі буде підключати передню вісь, а не задню. Замінять і шестиступінчастий «автомат» ― аналогом з десятьма передачами.

Н
инішня Ford Explorer коротше флагманського позашляховика Expedition на 32 см (5010 мм проти 5334) і дешевше нього майже на $20 тисяч ($31 990 проти $51 695). Але ось потужність двигунів в топ-версіях у двох моделей відрізняється не так сильно. Якщо більш великий Expedition готовий запропонувати 408 сил, то Explorer ― 370. А з виходом Експлорера нового покоління ці показники майже зрівняються.Для машини шостої генерації підготують «заряджену» модифікацію ST. Вона отримає двухнаддувный мотор 3.0 V6 з безпосереднім уприскуванням, знайомий нам по представницькому седану Lincoln Continental.

Кроссовер Ford Explorer обзаведётся версией ST

За замовчуванням у Експлорера з моторами 2.3 V6 EcoBoost і 3.3 тяга піде на задню вісь, а повноприводна трансмісія опиниться в списку опцій. Там же будуть електроннокеровані амортизатори, армія систем безпеки і повністю світлодіодна оптика.

Імовірно, віддача кросовера Ford Explorer ST досягне 405 к. с. і 542 Н•м, що помітно вище, ніж у Експлорера п’ятого покоління у версії Sport (370 к. с., 475 ньютон-метрів). Також ST-виконання отримає більш щільну підвіску, зменшений кліренс, аеродинамічний обвіс і поліпшені гальма. А головне ― новий Explorer побудують на задньопривідній платформі CD6, яка обіцяє відповідний їздовий характер. Explorer ST встане на конвеєр навесні 2019 року, як і звичайні версії моделі. Вони будуть оснащуватися атмосферним двигуном V6 3.3 Cyclone, який замінить агрегат V6 3.5 Duratec, і «турбочетверкой» 2.3 EcoBoost.