Кросовер Ford Edge вперше обзавівся версією ST

Кроссовер Ford Edge впервые обзавёлся версией ST

У Эджа нове обличчя. Помінялися капот, світлотехніка, бампер і решітка. У варіанта ST вона мелкосетчатая, з шильдиком, як у Фокуса ST. Ще звертають на себе увагу бічні спідниці.

Т
оповая модифікація моделі Ford Edge в США тепер буде називатися не Sport, а ST. Такий кросовер за замовчуванням повнопривідний. Він, як і раніше, оснащується «битурбошестеркой» 2.7 EcoBoost, однак її віддача зросла на 20 сил і 40 ньютон-метрів (до 340 л. с., 515 Н•м). На зміну шестиступенчатому «автомату» прийшов восьмідіапазонний з селектором-шайбою замість важеля. І це не всі результати рестайлінгу, які публіка зможе оцінити на автошоу в Детройті 13-28 січня.

Кроссовер Ford Edge впервые обзавёлся версией ST

У посиленому задньому бампері Эджа ST оселилися прямокутні патрубки. «Подогретому» паркетнику доступні спортивна підвіска, більш спритні гальма з червоними супортами, колісні диски (діаметром 21 дюйм) унікального дизайну. До речі, багажна двері — нова.

Кроссовер Ford Edge впервые обзавёлся версией ST

Крісла відрізняються не тільки значками, але і розвиненою бічною підтримкою. З появою нового селектора «автомата» інакше організований простір навколо нього. Встановлена індуктивна зарядка для смартфонів. Інших змін в салоні не видно.

Атмосферний мотор V6 3.5, судячи з усього, відправлений у відставку. Базова «турбочетвірка» 2.0 додала п’ять сил (тепер 253 к. с.) і стала економічніше. Світлодіодні фари увійшли в стандартне оснащення. Розширено список систем безпеки. Після оновлення Ford Edge і раніше буде проводитися в канадському Оквілле і вийде на ринок США влітку. Зауважимо, що кросовер першого покоління пропонувався в Росії. На питання Драйву московський офіс Форда відповів: у нинішньому році Edge у нас точно не з’явиться, але в перспективі його прибуття не виключено.

Було — стало

Кроссовер Ford Edge впервые обзавёлся версией ST