Концепт Toyota GR Super Sport перетвориться в гіперкар

Концепт Toyota GR Super Sport превратится в гиперкар

Колеса з магнієвого сплаву взуті в сліки Bridgestone розмірністю 330/710 R18. Гальма ― углеродокерамические. Дебют концепту відбувся на минаючому в ці дні автосалоні в Токіо.

В
2012 році Toyota повернулася в Ле-Ман після тринадцятирічного перерви. Однак за п’ять років добовий марафон тойотовцам так і не підкорився ― три рази екіпажі відділень Toyota Racing і Toyota Gazoo Racing зупинялися за крок від золота. Але компанія не збирається йти з топ-класу LMP1 серії WEC, як це зробив переможець останніх трьох років Porsche. Більше того, команда Gazoo Racing почала роботу за новим напрямом ― створення дорожніх автомобілів на основі гоночних. Першим з таких стане гіперкар, провісником якого виступив концепт Toyota GR Super Sport.

Концепт Toyota GR Super Sport превратится в гиперкар

Gazoo Racing не винайшли велосипед. За схожою концепції розроблені такі швидкі автомобілі, як Ford GT останнього покоління і Mercedes-AMG Project One.

Про нової концепції розповів президент відділення Gazoo Racing Шигеки Томояма, представив на автосалоні в Токіо концепт-кар. Зовнішність у нього очікувано простіше, ніж у леманівських спортпрототипів, але і так ясно, що проект йде корінням в автоспорт. Технічна начинка ж цього не приховує: нею поділився болід Toyota TS050 Hybrid, який ганявся в Ле-Мане в 2016 і 2017 роках. Вуглепластиковий монокок власної розробки та виробництва, двохважелеві підвіски типу push rod і гібридна силова установка.

Концепт Toyota GR Super Sport превратится в гиперкар

Крім концепту Toyota GR Super Sport на січневому моторшоу в Токіо японці показали гоночний Lexus LC, підготовлений для участі в добовому заїзді по Нюрбургрингу, що відбудеться 12 та 13 травня 2018 року. Купе з модифікованим V8 2UR-GSE поїде в класі SP-PRO, а в екіпаж увійдуть Такеші Тсучия, Такамитсу Мацуї, Наоя Гамо і Юічі Накаяма.

За спиною водія поздовжньо встановлений бітурбомотор 2.4 V6 з безпосереднім уприскуванням палива. Спільно з бензиновою «шісткою» працює установка Toyota Hybrid System-Racing, з двома електромоторами і літієво-іонною батареєю. Як і на гоночному автомобілі, сумарна віддача гібридного силового агрегату досягає 1000 сил (по 500 л. с. від V6 і двох електродвигунів). Тобто ми отримаємо гіперкар, схожий на Ferrari LaFerrari і McLaren P1, але з гоночними корінням.