Концепт Kia SP перетвориться в індійський варіант Креты

Концепт Kia SP превратится в индийский вариант Креты

Як і належить шоу-кару, SP позбавлений звичайних дверних ручок і бічних дзеркал. Контрастна біла дах у китайській версії вже була. В цілому машинка не виглядає якоюсь копією.

В
торік компанія KIA вирішила вийти на ринок Індії і побудувати в цій країні завод для виробництва двох компактів — седана і кросовера. Сьомого лютого на виставці Auto Expo у Нью-Делі відбудеться прем’єра прототипу Kia SP Concept, який переросте в серійну машину у другій половині 2019-го. Ясно, що це — перелицьований паркетник Hyundai Creta, на кшталт китайського Kia KX3.

Концепт Kia SP превратится в индийский вариант Креты

Індійців більше хвилює не концепт, а можливість вперше своїми очима побачити на Auto Expo шістнадцять глобальних моделей бренду, включаючи гібриди і фастбек Stinger.

Очікується, що конвеєрний Kia SP отримає силові агрегати побратима. Підрозділ Hyundai Motor India пропонує Крету з бензиновим мотором 1.6 (123 к. с.) і двома дизелями: 1.4 (90 сил) і 1.6 (128 к. с.). Є вибір між шестиступінчастими «механікою» і «автоматом». Серед кросоверів B-сегмента Creta є в Індії абсолютним лідером. З моменту старту продажів в 2015 році реалізовано більше 150 000 машин.