Компанія Chery придумала суббренд Jetour

Компания Chery придумала суббренд Jetour

Колісна база кросовера дорівнює 2745 мм, довжина, ширина, висота — 4720, 1900, 1695 мм (1710 мм при установці рейлінгів).

А
втопроизводители з Китаю намагаються придумувати дочірні бренди, для того щоб краще націлювати продукцію на ту чи іншу аудиторію. Згадаймо: Грейт Воллу мало було марки Haval (яка пізніше розділилася на Haval «червоний» і «синій»), і концерн винайшов дивовижні Wey і Ora. Фірма Zotye запустила на ринок суббренд Traum, а Brilliance — Huasong. Нарешті, компанія Chery, зовсім недавно створила для Європи марку Exeed, для внутрішнього вживання заснувала ще один суббренд — Jetour.

Компания Chery придумала суббренд Jetour

Китайське прочитання марки Jetour звучить як «цзету», що означає «шлях перемоги». За відомостями Carnewschina.com, адресована вона тим покупцям, які хочуть отримати добре оснащені моделі за помірною ціною, щось на кшталт «бюджетного преміуму».

Хрому на новій машині в надлишку, а в техніці ніяких надмірностей. Відомо, що первісток марки, кросовер Jetour X70, буде приводитися в рух 149-сильним турбомотором 1.5, доповненої шестиступінчастим «автоматом» і переднім приводом. Зате покупцям запропонують вибір між п’яти-, шести – і семимісцевим салоном, а фари у паркетника будуть світлодіодні. Офіційна презентація бренду намічена на 22 січня, сам же X70 надійде в продаж пізніше цього року.