Колекцію з 12 рідкісних Porsche оцінили в 7 мільйонів доларів

Виставлені на продаж автомобілі вважаються одними з найбільш рідкісних Porsche, допрацьовані спеціальним підрозділом німецької марки

Аукціонний будинок RM Sotheby’s пустить з молотка найдорожчу і ексклюзивну колекцію спортивних автомобілів Porsche 911 покоління 964. Торги пройдуть в березні поточного року в рамках конкурсу елегантності Amelia Island Concours d’Elegance. Вся колекція обійдеться приблизно в 7,4 мільйона доларів.
Виставлені на продаж автомобілі вважаються одними з найбільш рідкісних Porsche, допрацьовані спеціальним підрозділом німецької марки. У колекцію входить 11 спорткарів в кузові 964 і один в кузові 930.
Серед них – один з 45 екземплярів Porsche Carrera RSR 3.8, пофарбований в рідкісний жовтий колір Ferrari Yellow. Пробіг спорткара становить 765 кілометрів, а орієнтовна ціна – 1,2-1,4 мільйона доларів.

Ще один лот – Carrera RS 3.8 1993 року. Всього компанія випустила 55 таких автомобілів. Планується, що остаточна ціна за лот досягне позначки півтора мільйона доларів.
Також на торги виставлять рідкісний Porsche 911 Turbo S X83 “Flachbau”, який випустили в кількості десяти екземплярів, і ще кілька моделей з “пласким носом”.
Навесні минулого року на торгах Sotheby’s в Італії був проданий унікальний трековий Porsche 911 Carrera RSR 3.8 зразка 1993 року випуску. Пробіг машини становив 10 кілометрів, а всього компанія випустила 51 екземпляр моделі.