Гламурний всюдихід: як виглядає золотий Гелендваген

Mercedes-Benz G500 4 × 4 Squared – це не просто засіб пересування. Це розкіш. Адже виглядає він як баскетболіст в костюмі гімнастки. Все завдяки поєднанню високої підвіски і грубих форм з зухвало яскравим блискучим лимонним кольором кузова. Мабуть, ідеальний колір для “Мерседеса”, якщо ви дуже хочете виділитися.

Це додатково перероблений Gelendewagen лімітованої серії від Brabus. У авто дуже серйозні позашляхові здібності, а кліренс такий, що між його колесами проїде Mazda MX-5, але мабуть, не для підкорення бездоріжжя його будували.

Цей “гелик” оснащений 4-літровим двигуном V8, який може видає 422 к.с. Такий мотор може видавати всі 600, але потужність знизили, ймовірно, з міркувань безпеки.

Крім того, модифікація Mercedes-Benz G500 4 × 4² торкнулася стандартних коліс – диски яких пофарбували в яскравий червоний колір. Всі подібні штрихи мають одну спільну мету – зробити автомобіль ще більш кричущим.

А найдивніша зміна – перетворення задньої частини автомобіля. Вийшов чи ландоліт, то чи молодший брат 6х6 AMG. Вийшло незвично, екстравагантно і впізнавано. Чого, мабуть, і домагалися.