Хетчбек Datsun redi-GO нарешті обзавівся «роботом»

Хэтчбек Datsun redi-GO наконец-то обзавёлся «роботом»

Комашка від Датсуна з весни 2016 року йде по стопах донора платформи і агрегатів на ім’я Renault Kwid, з великою затримкою отримуючи всі його обновки і програючи йому конкурентну боротьбу.

П
ятиступенчатый «робот» Easy’R дістався-таки бюджетної пятидверке Datsun redi-GO. У неї він називається просто AMT, але суть від цього не змінюється: коробка з одним зчепленням зроблена з «механіки» Renault JH3, яка доповнена трьома актуаторами ZF. Нову версію хетча в Датсуне не посоромилися назвати Smart Auto Drive, оскільки у AMT є «режим повзучості». При відпущених педалях машинка котиться зі швидкістю 5-6 км/год, що стане в нагоді в пробках. Коштує це задоволення від 380 600 рупій (337 тисяч рублів).

Хэтчбек Datsun redi-GO наконец-то обзавёлся «роботом»

У «робота» є ручний режим перемикання, який, як ми знаємо, чесно тримає вибрану передачу до відсічення. Праворуч показана нова аудіосистема з Bluetooth-зв’язком. Раніше вона була схожа на давній калькулятор, тепер — на старий.

Двухпедальным може бути redi-GO виключно з мотором 1.0 SCe (68 к. с., 91 Н•м). В якості альтернативи пропонується двигун 0.8 SCe (54 к. с., 74 Н•м) з п’ятиступінчастою «механікою» за 249 000 рупій (220 тисяч рублів). Але «робот» публіка дійсно чекала. Зараз абсолютним лідером сегменту в Індії є Maruti Suzuki Alto 800, а гірше Датсуна, який плентається в хвості (27 716 реалізованих у 2017 році машин), продається тільки Tata Nano. Незабаром зміцнить позиції марки кросовер Datsun Cross.