Фірма Waymo створить в США парк з тисяч безпілотників

Фирма Waymo создаст в США парк из тысяч беспилотников

Компанія Waymo зараз проводить тести безпілотників у 25 містах США, в тому числі Атланті, Сан-Франциско, Детройті і його передмістях, Фініксі і Кіркленд.

До
онцерн FCA заявив про укладення угоди з компанією Waymo про передачу кількох тисяч примірників мінівен Chrysler Pacifica Hybrid для перекроювання в автономний транспорт четвертого рівня. Постачання почнуться в кінці 2018 року, і ці машини призначені для парків безпілотників, які Waymo відкриє в різних містах США.

Фирма Waymo создаст в США парк из тысяч беспилотников

Партнери називають цей проект є першим в світі безпілотним сервісом типу райд-хейлинг (замовлення поїздок через Мережу), хоча, звичайно, такого роду експерименти вже велися і ведуться рядом інших компаній.

Від аналогів затію Waymo відрізняє розмах. Концерн FCA поставив їй першу сотню Пацифик в 2016 році, а в 2017-му до них додалося ще п’ятсот. У квітні того ж року в Фініксі ці автономні Пацифики почали возити простих пасажирів (у нинішньому році там же цей сервіс повинен перейти від пробних поїздок до штатної експлуатації). У листопаді було досягнуто угоду з мережею AutoNation про обслуговування безпілотників. Тоді ж стартували тести на дорогах вже без страховки у вигляді випробувача за кермом, а ще було оголошено про те, що всі прототипи в сумі пройшли чотири мільйони миль, включаючи досліди сестринської компанії Google, які передували народженню Waymo.