Експерти протестували якість автомобільного газу в Україні

У лабораторії зразки тестувалися на відповідність вимогам ГОСТ 27578 «Гази вуглеводневі зріджені для автомобільного транспорту» за показником «Компонентний склад». Як відомо, автомобільний газ складається з суміші пропану і бутану, а також інших вуглеводнів (ізобутана, пропілену, етану, етилену і т.д.). Для різних пір року кількісний вміст суміші може бути різний – влітку це приблизно 40: 60 (пропану до бутану), взимку ж навпаки – 60: 40. Адже чим більше пропану в газі, тим вище тиск насичених парів і тим краще пускові якості і робота паливної апаратури в зимовий період експлуатації.

Одним з головних моментів є також марки скрапленого газу. Основних дві – ПБА (пропан-бутан автомобільний) і СПБТ (суміш пропану бутану технічна). В чому різниця? Перша марка – очищений газ, адаптований під використання в автомобілях, друга – більш «брудний», призначений для побутових потреб (наприклад, опалення). І тут виявилися неприємні сюрпризи.
Європейський стандарт EN 589-2008 в розділі терміни трактує автомобільний скраплений газ як такий, що містить незначну кількість ненасичених вуглеводнів (пропілену, бутен і пентанов (пентенов). В Україні поки діє ГОСТ 27578-87, який встановлює допустиму норму ненасичених вуглеводнів – не більше 6%. у зразку, відібраному на нелегальній АГЗС, таких виявилося набагато більше нормативу – понад 11%! Виходячи їх цих даних, це паливо не можна віднести до автомобільного. Крім того, в газі з «бочки» також виявилося мало пропану – 33%, при нормі не нижче 50 ± 10%. Для автомобіля це не смертельно, але витрата такого газу буде набагато більше.

За вимогами до СПБТ допускається рідкий залишок до 1,6%, а для ПБА наявність залишку не допускається. Крім того, допустиме граничне вміст сірки в ПБА нижче ніж СПБТ (а за вимогами EN 589 – не більше 50 мг / кг).
Наявність рідкого залишку в СПБТ при його використанні в автомобілях веде до накопичення залишку в баках, засмічення фільтрів, несправностей паливної апаратури. Наявність ненасичених веде до збільшення шкідливих речовин в продуктах згоряння. Підвищений вміст сірки призводить до скорочення терміну служби каталітичних нейтралізаторів і забруднення навколишнього середовища оксидами сірки. Наявність меркаптанової сірки призводить до підвищеної корозії деталей паливної апаратури.

В цілому, всі великі мережі витримали випробування, показавши гарні результати. Найкраще співвідношення показав зразок Power Gas на заправках Shell – 58 пропану і 39 бутану. Таке співвідношення дозволяє забезпечити найбільш повне згорання суміші, а значить, і забезпечить динаміку при збереженні економічності їзди. На другому місці – автомобільний газ мережі БРСМ-Нафта, із співвідношенням 52:44. До речі, зразок мережі Shell Power Gas виявився «чистим», пропілену в ньому виявилося всього 0,10%. Також непогані результати показав зразок ОККО, який має добре збалансований склад компонентів, і низький вміст пропілену.