У кросовера Audi Q2 з’явиться длиннобазная версія

У кроссовера Audi Q2 появится длиннобазная версия

Стандартний Audi Q2 нам обіцяли привезти в Росію ще в початку року. Тепер з’ясувалося, що цієї моделі в нашій країні не буде. Зовсім. Очевидно, вона занадто мала для вітчизняного споживача.

З
овместное підприємство FAW-Volkswagen почав виробництво подовженої модифікації паркетника Audi Q2, яка вийде на китайський ринок в 2018 році. У «ку-другого» в КНР відстань між осями складає 2601 мм, тоді як колісна база Audi Q3 лише на два міліметри більше, і «розтягувати» її ніхто не збирається. Але факт залишається фактом: версія Q2L анонсована офіційно.

У кроссовера Audi Q2 появится длиннобазная версия

На урочистій церемонії запуску в серію кросовер з внутризаводским позначенням X55 був замотаний захисною плівкою. Причому в тій частині, яка навряд чи зміниться.

Китайські ЗМІ стверджують, що для «ку-другого» готується і чисто електричний варіант BEV. Однак, як ми бачимо на картинці вище, у планах на 2018-й його немає. Зате є довгобазовий Audi Q5, і він же в батарейному виконанні e-tron. Також ясно, що концепт Audi Q8 матеріалізується в Китаї ближче до кінця майбутнього року.