Toyota підготувала тюнінговий комплект для нового Кровн

У прийдешньому році в Японії стартують продажі седана Toyota Crown нового покоління. Прототип моделі Toyota показала в кінці жовтня, в січні ж, 12-го числа, на виставці тюнінга в Токіо дебютує модифікація з аеродинамічним обвісом від Modellista – тюнінгового підрозділу Toyota.

Обвіс від Modellista включає розвинені аеродинамічні накладки в нижніх частинах бамперів, накладки на пороги, лип-спойлер на кришці багажника. Крім того, доопрацювання від Modellista припускають низькопрофільні колеса збільшеного діаметру на дисках оригінального дизайну, наклейки на корпуси дзеркал і насадки на вихлопні труби прямокутного перетину.

Нагадаємо, новий Toyota Crown побудований на платформі TNGA, на яку також спираються кросовер C-HR і поки не представлена ​​в Росії Camry останнього покоління. Довжина, ширина, висота нового Toyota Crown становлять 4910, 1800 і 1455 мм відповідно, колісна база – 2920 мм. Тобто в порівнянні з седаном, що минає покоління новинка на 25 мм довшим і на 40 мм нижче, ширина при цьому залишилася колишньою. Колісна база збільшилася на 60 мм – це обіцяє більше корисного простору в салоні.

Інформація про гамі моторів нового Crown все ще тримається в секреті, але очевидно, що вона буде складатися з бензинових 4- і 6-циліндровим двигуном. Лінійку буде відкривати 2,0-літровий мотор 6AR-FSE, також очікується 3,5-літровий 2GR-FKS. Передбачається, що вони будуть за замовчуванням агрегатуватися з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.