Седана Geely Emgrand GL дістався новий турбомотор

Седану Geely Emgrand GL достался новый турбомотор

Команда дизайнерів під керівництвом Пітера Хорбері серйозно перекроїла решітку і передній бампер. Ходові вогні взяли L-подібну форму, протитуманки піднялися ближче до фарам.

В
першому кварталі 2018-го на китайський ринок вийде оновлений седан Geely Emgrand GL. Рестайлінг став несподіванкою, адже прем’єра «джі-еля» відбулася лише рік тому. Однак четырехдверка разом з косметичними змінами отримала від паркетника Geely S1 бензинову «турбочетверку» 1.4 (133 к. с., 215 Н•м), яка прийшла на зміну турбомотору 1.3 (129 к. с., 185 Н•м) і «атмосфернику» 1.8 (133 к. с., 180 Н•м). Шестиступінчаста «механіка» і шестидіапазонний «робот» залишилися в строю.

Седану Geely Emgrand GL достался новый турбомотор

Ззаду нова кришка багажника з хромованою смугою, підправлені ліхтарі і бампер. Шильдики тепер розташовані поруч з номерним знаком. Вихлопні патрубки завужені.

Седану Geely Emgrand GL достался новый турбомотор

Салон реформа не торкнулася. Хоча китайські ЗМІ пишуть про центральному дисплеї більшого розміру, ніякої різниці не видно. Фізичні кнопки на медіацентрі відсутні і раніше, але не у всіх комплектаціях. Ймовірно, поліпшені матеріали обробки.

Нагадаємо, GL, близький родич хетчбека GS, в КНР замінив собою модель Emgrand 7, яка досі пропонується в нашій країні за цінами від 649 000 рублів. Китайці не раз погрожували привезти до Росії новий седан, та все ніяк не зростається. Зате в цьому році до нас добрався бізнесовий Emgrand GT, ось-ось з’явиться кросовер Geely Atlas білоруської зборки. Дивись, дійде черга і до «джі-еля».

Було — стало

Седану Geely Emgrand GL достался новый турбомотор