Модель Kia cee’d вийде мінімум в двох кузовах

Модель Kia cee’d выйдет минимум в двух кузовах

Вересневий шоу-кар Proceed Concept дав загальне уявлення не тільки про Сіде в цілому, але і про одного з його варіацій.

Т
ретий Kia cee’d повинен здатися на публіці в березні в Женеві (хоча дебют в Південній Кореї, як Kia K3, може відбутися раніше). Як і раніше, в сімействі будуть різні кузова. Але, за відомостями видання Autoevolution, асортимент виявиться іншим. Так трьохдверка пропаде програми. Замість неї любителям спортивного стилю запропонують універсал типу shooting brake, намальований за мотивами концепту Proceed Concept. Мабуть, він успадкує у тридверки ім’я Pro cee’d або так і буде зватися Proceed, в слитном написанні.

Модель Kia cee’d выйдет минимум в двух кузовах

Кілька днів тому в Південній Кореї вдалося зняти новий хетчбек K3/cee’d без маскування. Як і очікувалося, двері і вікна близькі до родинно Hyundai i30.

Купеподібний універсал з заваленої дахом в гамі Сидів повинен відповідати за рангом стильною пятидверке Hyundai i30 Fastback. Ми б не здивувалися, якби Proceed витіснив і простий універсал cee’d SW, хоча у i30 такий кузов в гамі є. До того ж, за неофіційними даними, між паркетниками Stonic і Sportage корейці втиснутий підведений cee’d з позашляховим обвісом, створений за зразком молодшого хетча Kia Rio X-Line.

Модель Kia cee’d выйдет минимум в двух кузовах

Потрібно згадати і американського родича, п’ятидверку Forte нового покоління, яка очікується в кінці 2018-го (на фото хетч 2017 модельного року, близький родич седана K3/Cerato). У нової генерації, можливо, у Сіда і Forte вже не буде таких радикальних відмінностей в кузові.

Неясно, чи збережеться на моделі cee’d «атмосферник» 1.4, але безсумнівно тут ми побачимо літрову «турботройку» (120 л. с.), «четвірку» 1.4 T-GDI (140 л. с.) і дизель 1.6 (95-133 л. с.). Пам’ятаючи про вихід хот-хетча i30 N, можна припустити і створення аналогічного «зарядженого» виконання Сіда з дволітровим турбомотором потужністю в 250-275 «конячок».