Мінівен Hyundai H-1 оновився по всіх фронтах

Минивэн Hyundai H-1 обновился по всем фронтам

Дорогу версію Grand Starex Urban можна дізнатися з хромованою решіткою радіатора, линзованным фарам, оригінальним 17-дюймовим колесам і бічними дзеркалами з діодними покажчиками повороту. Такі машини комплектуються блокуванням заднього диференціала.

П
роизводственный цикл мінівена Hyundai Starex (він же Hyundai H-1) першого покоління становив 10 років. Чимало, але терпимо, враховуючи утилітарне призначення моделі. Але з машиною другої генерації корейці пішли ще далі. Нинішній автомобіль вже знаходиться на конвеєрі довше свого попередника, але зміна поколінь йому не світить. Зате в Hyundai спромоглися на першу серйозну модернізацію Старекса. Нехай задньопривідна платформа (колісна база ― 3200 мм) і конструкція кузова не змінилися, але в іншому новинку з дореформеної машиною ніяк не поплутати.

Минивэн Hyundai H-1 обновился по всем фронтам

Urban спочатку оснащений клімат-контролем, мультимедійною системою з дисплеєм восьмидюймовим і навігацією, шкіряною обробкою сидінь і передньої панелі, а також передніми кріслами з підігрівом і вентиляцією.

Минивэн Hyundai H-1 обновился по всем фронтам

У багатому виконанні Urban салон дев’ятимісний, але пасажирські модифікації подешевше можуть бути з 11 чи 12 сидіннями. Бувають ще вантажні варіанти з тримісним переднім диваном і нежитловим відсіком позаду нього.

Архаїчний вигляд попередника поступився місце сучасного вигляду з піднесеним заради безпеки пішоходів капотом, горизонтальної оптикою, фірмової каскадної решіткою радіатора і іншим переднім бампером з більш приємною пластикою. Ззаду ж переробили ліхтарі, які в дорогих версіях тепер світлодіодні. Ще краще масштаб оновлення видно в салоні. Абсолютно новими виявилися архітектура передньої частини з стирчить планшетом, приладова панель, кермо і дверні карти. Шкода, що такий інтер’єр покладено поки тільки модифікації Urban. Інші Старексы зберегли колишнє внутрішнє оздоблення.

Минивэн Hyundai H-1 обновился по всем фронтам

До Росії оновлений Hyundai H-1, імовірно, добереться до 2018 року. Поки ж у нас доступний дореформений автомобіль в двох виконаннях ― 116 к. с. з ручною коробкою передач (від 1 969 000 рублів) і 170 сил з «автоматом» (від 2 139 000).

Мінівен Hyundai раніше буває задньо – і повнопривідним. Турбодизель 2.5 CRDi додав у віддачі і відтепер відповідає нормам Євро-6. Базова для пасажирських версій «четвірка» розвиває 140 л. с. і 353 Н•м (було 136 сил і 343 ньютон-метра),а працює вона в парі з шестиступінчастою «механікою». Такий же мотор, але із змінною геометрією турбіни видає 176 сил і 451 Н•м, хоча раніше ці показники не перевищували 170 і 441 відповідно. Коробка передач безальтернативна ― п’ятиступінчастий «автомат». У Південній Кореї продажу рестайлінгового Старекса вже почалися (від $19 500), а реалізація на експортних ринках заплановано на 2018 рік.

Було — стало

Минивэн Hyundai H-1 обновился по всем фронтам