Кросовери Peugeot 3008 запідозрені у витоку палива

Кроссоверы Peugeot 3008 заподозрены в утечке топлива

Попередній відгук Peugeot 3008 проводився в жовтні, але то були паркетники нового покоління. Причина між тим схожа: пошкодження через тертя, тільки не трубок, а проводів.

Т
опливные трубки, ймовірно, прокладені неправильно і можуть перетираться від контакту з аеродинамічним щитком під днищем автомобіля. Чим це загрожує? Австралійська комісія з конкуренції і споживання (ACCC), яка проводить аналогічний відгук 139 машин, пояснює: не виключені витік палива і займання. У Росії сервісна акція торкнулася 261 кросовер Peugeot 3008, проданий з жовтня 2016 року по серпень 2017-го.

Кроссоверы Peugeot 3008 заподозрены в утечке топлива

Супутня новину. У цьому місяці новий Peugeot 3008 разом зі старшим братом Peugeot 5008 встав на конвеєр у В’єтнамі. Автомобілі для місцевого ринку збирає корпорація THACO.

Фахівці дилерських центрів Peugeot перевірять стан паливних трубок і встановлять додатковий захист у вигляді обплетення. У разі пошкодження буде проведена заміна. Оплачувати роботи власникам, звичайно, не доведеться. Перелік VIN-номерів опублікований Росстандартом, який обіцяє незабаром впровадити нові способи оповіщення про відгуки.