У пікапа Toyota Hilux в Таїланді з’явилося нове обличчя

У пикапа Toyota Hilux в Таиланде появилось новое лицо

У Таїланді пікап називається Hilux Revo, і в базовій версії Standard Cab з одинарною кабіною у нього залишився старий передок. Варіант Smart Cab варто 579 000 батів (1 050 000 рублів), Double Cab — 679 000 (1,2 млн), Rocco — 1 084 500 (майже два мільйони). Мінімальна ціна в Росії — 2 086 000 руб.

З
моменту виходу на світовий ринок пікапа Toyota Hilux восьмого покоління минуло лише два роки, стало бути, час для серйозних реформ ще не настав. Тому несподіване оновлення звелося до підтяжки обличчя. Нової шестикутної ґратами разом з переробленим переднім бампером Hilux тепер став більше схожим на модель Toyota Tacoma, продається в США. Крім того, у пікапа з’явилася небачена раніше агресивна топ-версія Rocco.

У пикапа Toyota Hilux в Таиланде появилось новое лицо

Глянцево-чорна окантовка решітки, розширювачі колісних арок, сріблястий задній бампер, 18-дюймові зубасті шини, аплікації на бортах — модифікація Rocco пропонується тільки з подвійною кабіною і турбодизелем 2.8.

Так, проведений фейсліфтінг тільки в Таїланді, однак всі версії Хайлакса поставляються в Росію саме звідти. Тайцям, правда, для суто утилітарною версії доступний 166-сильний бензиновий мотор 2.7, і машини там праворульниє, а в іншому у нас з ними все однакове. Дизелі 2.4 та 2.8, пов’язані з шестиступінчастими «механікою» і «автоматом», не зазнали жодних змін. У салоні теж все як і раніше. Московський офіс Тойоти виявився не готовий назвати терміни прибуття до нас оновленого пікапа.

Було — стало

У пикапа Toyota Hilux в Таиланде появилось новое лицо