Седан Alfa Romeo Giulia може обзавестися «підігрітою» версією

Седан Alfa Romeo Giulia может обзавестись «подогретой» версией

Модель Giulia з’явилася в 2015 році і з тих пір встигла зібрати півтора десятка нагород.

Е
якщо не вважати «зарядженої» варіації Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio з наддувний «шісткою» 2.9 потужністю 510 л. с. (600 Н•м), то найбільш продуктивними версіями Джулії є бензинова і дизельна парочка Veloce, яким покладено 280-сильна «турбочетвірка» 2.0 (400 Н•м) або дизель 2.2 на 210 сил (470 Н•м). Проте витік з сервісного сайту фірми Mopar (якщо це не помилка), що з’явилася минулого тижня, передбачає народження проміжної бензинової моделі з дволітрової наддувний «четвіркою» потужністю у 350 «конячок».

Седан Alfa Romeo Giulia может обзавестись «подогретой» версией

Всього у Джулії — дюжина поєднань моторів і коробок передач, що перекривають діапазон від 136 л. с. до 510. Але в США є лише бензиновий агрегат 2.0 на 284 сили з заднім або повним приводом так божевільний «чотирилисник» Quadrifoglio (всі три версії з «автоматом»). Європейці можуть вибрати різні дизелі і «механіку».

Журналісти видання Motor1.com зв’язалися з представником Alfa Romeo USA, який запевнив, що на 2018 модельний рік не передбачається змін у частині моторів. Щодо 2019-го промовчав, і це вселяє надію на появу такого варіанту пізніше. Решта — чисті припущення. Нібито італійці можуть отримати шукану віддачу з двох літрів, що не тільки піднявши тиск наддуву, але і додавши який-небудь вид гібридизації (скажімо, допоміжний мотор-генератор). Маючи 350 «конячок», Джулія могла б змагатися з такими моделями, як Mercedes-AMG C 43 або Audi S4, і стала містком між звичайними Джулиями і Quadrifoglio.