Новий Bentley Continental GT3 почне боротьбу в 2018 році

Новый Bentley Continental GT3 начнёт борьбу в 2018 году

«Болід» крупніше свого дорожнього побратима. Довжина — 4860 мм (+55), ширина — 2045 (+91), висота — 1355 мм (-50). Але головне, що він набагато легше: 1300 кг проти 2244.

Г
оночный Bentley Continental GT3 першого покоління, який кинувся в бій чотири роки тому, виявився вельми успішним: на його рахунку 120 подіумів і 45 перемог у 528 перегонах по всьому світу. Наступник побудований на основі нового дорожнього купе Continental GT силами підрозділу Bentley Motorsport і британської фірми M-Sport. Машина все ще знаходиться в розробці і тільки-тільки почала шестимісячну тестову програму. У сезоні 2018-го спорткар візьме участь у чемпіонатах Blancpain GT Series, Intercontinental GT Challenge і інших змаганнях.

Новый Bentley Continental GT3 начнёт борьбу в 2018 году

Спереду і ззаду тут незалежні підвіски на подвійних поперечних важелях, вентильовані дискові гальма Alcon з шести – і чотирьохпоршневими супортами. Аеродинамічний обвіс, виконаний з вуглеволокна. Розмірність шин Pirelli P Zero — 355/705 R18.

Новый Bentley Continental GT3 начнёт борьбу в 2018 году

Замість задніх сидінь змонтований сталевий каркас безпеки, також встановлена бортова система пожежогасіння. «Дорожній Continental GT виявився відмінною відправною точкою для розробки нового трек-кара», — зазначив керівник автоспортивної програми Bentley Брайан Гаш.

Заднеприводному купе дісталася відома за Панамера «битурбовосьмерка» 4.0 (потужністю понад 557 к. с.) з сухим картером, новими системами впуску і випуску. Допомагає двигуну шестиступінчаста секвентальная коробка Ricardo. Трекшн-контроль і АБС розроблені компанією Bosch. Само собою, автомобіль відповідає регламенту FIA. Бойове хрещення пройде в квітні 2018 року на перегонах серії Blancpain GT в італійській Монці. Продажі спорткара почнуться в червні. Не виключено, що з’явиться лімітована «громадянська» версія.