Кросовер Lamborghini Urus вийде компромісним

Кроссовер Lamborghini Urus получится компромиссным

У кросовера Lamborghini Urus буде дві модифікації ― стандартна і позашляхова Dune. Остання буде відрізнятися скошеними бамперами заради збільшення кутів в’їзду і з’їзду. Легкосплавні колеса навіть «в базі» 21-дюймові, а опціонально доступні 22 і 23-дюймові.

В
недорожник Lamborghini LM002 ― сама брутальність. З’явився в 1986 році автомобіль виник армійського проекту, а в його основі була рамна конструкція. Базовий мотор V12 5.2. Але можна було замовити V12 7.2, яким оснащувалися швидкісні катери. Коробка передач ― п’ятиступінчаста «механіка». І незважаючи на алюмінієве оперення, маса четирехдверка досягала 2,7 т. Наступник того монстра, на жаль чи на щастя, з’явиться в інший час. Lamborghini Urus дебютує в грудні 2017 року, і багато в чому це буде компромісна машина. Принаймні, на це натякає інформація від видання Motor Trend, журналісти якого на Урусе вже поїздили.

Урусу покладена єдина коробка передач ― восьмиступінчастий «автомат» ZF. Вражають уяву гальма ― углеродокерамические диски діаметром 439 мм спереду і 370 мм ззаду (десяти – і чотирьохпоршневі супорти відповідно).

Urus і LM002 поділяють 24 роки (Rambo Lambo зняли з виробництва в 1993-м), і в цей часовий відрізок укладається не одна епоха. Звичайно, навіть судячи з фотографій закамуфльованих прототипів, Urus теж буде виглядати зухвало грубо. Але тепер під полегшеними зовнішніми панелями ховається несучий кузов і модульна платформа MLB Evo, яка також стала фундаментом для кросоверів Bentley Bentayga, Porsche Cayenne і Audi Q7. Змонтовані на підрамниках з високоміцної сталі двухрычажки спереду і багаторичажка ззаду, пневмопружины і адаптивні амортизатори, активний задній диференціал і полноуправляемое шасі ― все це отримає і Urus.

Кроссовер Lamborghini Urus получится компромиссным

Urus отримає віртуальну панель приладів, центральна консоль з двома сенсорними дисплеями, як у Audi A8, і цікаво зроблений блок управління коробкою передач та режимами руху. Преднастроек буде шість ― Strada (дорога), Sport, Corsa (гонки), Sabbia (пісок), Terra (грунт) і Neve (сніг).

Який же двигун поставлять на Urus ― V10 або V12? Ні той, ні інший. Італійському паркетника отрядят бітурбомотор V8 4.0 розробки Audi, що зробить Urus першою моделлю з Санта-Агати з турбонаддувом. Все тому, що для Lamborghini дуже важливим ринком є Китай, де на автомобілі з двигуном об’ємом більше чотирьох літрів поширюються дуже високі податки. А ще Urus не буде грізно звучати, як його побратими-суперкари: наступити на горло власній пісні змусили сертифікаційні вимоги США. Адже за океаном італійці теж планують продати чимало своїх кросоверів.

Кроссовер Lamborghini Urus получится компромиссным

Прийом замовлень, за чутками, стартує в самому початку 2018 року, а поставки клієнтських автомобілів почнуться не раніше травня.

Проте скаржитися на слабку віддачу «вісімки» навряд чи хтось буде. Агрегат з безпосереднім уприскуванням, двухпоточными «равликами» і механізмом деактивації половини циліндрів видає 650 к.с. і 850 Н•м. В результаті кросовер спорядженої масою 2155 кг зможе вистрілювати до сотні за 3,7 с при максимальній швидкості 300 км/ч. Для порівняння, ці ж показники моделі Bentley Bentayga (W12, 608 л. с., 900 Н•м) становлять 4,1 с і 301 км/ч, а в паркетника Porsche Cayenne Turbo (V8, 550 л. с., 770 Н•м) ― 3,9 с і 286 км/ч.