Концепт Lamborghini Terzo Millennio отримав незвичайне оснащення

Концепт Lamborghini Terzo Millennio получил необычное оснащение

У 2016 році автовиробник з Сант-Агата-Болоньєзе підписав угоду MIT-Italy з Массачусетським технологічним інститутом. Акцент у співпраці був зроблений на системах збереження енергії і високотехнологічних матеріалах в конструкції.

Н
астоящее компанії Lamborghini ― швидкохідні суперкари з бензиновими двигунами V12. Трохи пізніше, в грудні 2017 року, італійці покажуть публіці довгоочікуваний кросовер Urus. А яким може бути спортивний Lamborghini в довгостроковій перспективі? На цю тему поміркували фахівці з Сант-Агата-Болоньєзе і вчені одного з найпрестижніших навчальних закладів світу — Массачусетського технологічного інституту. За результатами спільного мозкового штурму вийшов концепт-кар Lamborghini Terzo Millennio. Назва перекладається з італійської як «третє тисячоліття». І, зрозуміло, перед нами електрокар.

Концепт Lamborghini Terzo Millennio получил необычное оснащение

Концепт Lamborghini Terzo Millennio, представлений на інститутському заході EmTech, готовий похвалитися полегшеним углеволоконным монококом і активної аеродинамікою.

Правда, начинка у нього не зовсім традиційна для сучасних електромобілів. У Terzo Millennio встановлено чотири електромотори ― по одному в кожному з коліс. Більш того, в суперкарі відсутні звичні нам акумулятори, а замість них інженери інсталювали суперконденсатори. Іоністори, як їх ще називають, здатні забезпечити високу пікову потужність, швидку рекуперацію кінетичної енергії і довговічність. У роботі над силовою установкою італійцям допомагав професор Мірча Дінка, керівник однойменної лабораторії в рамках хімічного факультету МТІ.

Концепт Lamborghini Terzo Millennio получил необычное оснащение

Нещодавно компанія Lamborghini зазначила два важливих для себе події: за шість років виробництва тираж моделі Aventador досяг 7000 машин, а суперкара Huracan за три роки ― 9000. Ювілейні автомобілі вирушили до клієнтів в США і Дубаї відповідно.

Але ще цікавіше розробки, над якими разом зі спецами Lambo працював професор Анастасіос Джон Харт з відділу машинобудування. Всі тонкощі не розкриваються, але відомо, що Terzo Millennio отримав повністю вуглепластиковий кузов, зовнішні панелі якого здатні виконувати роль накопичувачів енергії. Ще одна нетривіальна особливість полягає в саморегенерації: автомобіль зможе самостійно визначати пошкоджені місця на композиті (як зовні, так і всередині) і відновлювати їх за допомогою спеціального хімічного складу, що надходить з мікроканалів у структурі панелей. Фантастика!