Компанія Mazda побудує новий кросовер для ринку США

Компания Mazda построит новый кроссовер для рынка США

Останнім часом у Мазди з’явилися дві моделі, націлені на конкретні країни. Так, Mazda CX-8 (на фото) продається тільки в Японії, а купеподібний паркетник CX-4 не вийде за межі Китаю.

І
сполнительный директор Мазди Масамити Когаи в інтерв’ю виданню Automotive News повідомив, що його компанія готує масований наступ на американському ринку. Головним знаряддям повинна стати нова модель, яка займе нішу між кросоверами CX-5 і CX-9. Її виробництво в США почнеться в 2021 році на спільному заводі марок Mazda і Toyota. Чи йдеться про відродження моделі CX-7, чий випуск був припинений у 2012-му, Когаи не уточнив.

Компания Mazda построит новый кроссовер для рынка США

«Сімку» довелося зняти з конвеєра, тому що вона не витримала внутрішньої конкуренції з «сі-ікс-п’ятий». Зараз в Штатах Мазди CX-3, CX-5 і CX-9 мирно співіснують, тому воскресіння кросовера CX-7 виглядає досить імовірним.

Продажі марки в Америці падають другий рік поспіль. Частка ринку ніяк не може перевищити 2%. У рейтингах J. D. Power компанія розташовується нижче середнього показника по галузі. Масамити Когаи називає ситуацію «перехідним періодом». Вже йде оновлення дилерської мережі з метою підвищення якості обслуговування, тестуються нові підходи до продажу. Великі надії Mazda покладає на двигуни Skyactiv-X, які з’являться на ринку США в 2019 році. Ось тоді-то у бренда і почнеться ренесанс.