Яким бензином заправляти автомобіль

Скільки списів було зламано навколо одвічного питання, який бензин краще всього підійде для «серця» автомобіля, не злічити. У прихильників використання того чи іншого сорту пального знаходиться маса аргументів, щоб переконати опонентів у своїй правоті, і в переважній більшості випадків їм це вдається. Причому, як за допомогою інформаційних матеріалів, так і на особистому досвіді, який, як правило, є більш вагомим доказом.

Як же визначити, яким саме бензином потрібно заправляти автомобіль? Найпростіший спосіб визначити відповідний для вашого транспортного засобу тип пального – скористатися рекомендацією виробника автомобіля. Вони вказані в інструкції з експлуатації транспортного засобу, а також – на внутрішній стороні лючка бензобака. Відкритий люк бензобака На автомобілях іноземного виробництва іноді вказують екзотичні для нас цифри: наприклад, бензин А91 або А96.

У деяких країнах, наприклад, Японії, звичного  водія підрозділи на бензини марок А-92 або АІ-95 немає зовсім – там тільки два види палива, Regular і Premium, які, по суті, відповідають зазначеним маркам. Але віддамо належне: на офіційно експортованих автомобілях виробники вказують маркування, зрозумілі на будь-якому континенті. Сюрприз з визначенням типу палива, придатного для свого «залізного коня», може очікувати тільки автолюбителя, який купив «сірий» автомобіль. Як правило, в керівництві по експлуатації і на лючке бензобака виробник вказує бензин з найнижчий ступінь октанового числа, яким можна «пригощати» автомобіль: тобто, якщо написано А-92 (у американських моделей може бути А-91), то заливати бензин марки А-80 категорично не можна.

Буває, що  автолюбителі гребують рекомендаціями виробника, і заправляють баки своїх автомобілів тим паливом, що подешевше. До чого такі фокуси можуть привести? Справа в тому, що автовиробники не дарма пишуть рекомендації: вони, як ніхто інший, знають про те, яке пальне можуть «переварити» двигуни їх моделей без нанесення шкоди паливній системі. Ці дані інженери автомобільних компаній отримали в результаті багатогодинних випробувань бензинами різних марок – отже, вони досконально вивчили вплив які у паливі речовин на деталі паливної системи і двигуна. Звичайно, не всі виробники враховують якість  бензину, який на автозаправній станції може продаватися під маркою АІ-95, а на ділі купувати а92 оптом.

Крім того, не всі вітчизняні виробники палива витримують норми, при яких повинні проводитися бензини з «правильними» октановими числами. Але ця обставина – на совісті власників нафтопереробних підприємств, власників АЗС (де, як відомо, можуть «нахімічити» зі складом реалізованого палива) і має бути під контролем правоохоронців. Ми ж можемо констатувати: споживання двигуном несанкціонованого виробником бензину може привести до дуже сумних наслідків.

Наприклад, виходу з ладу свічок запалювання, засмічення паливного фільтра, поломки лямбда-зонда, за чим піде перевитрата палива і, як найважчий наслідок – несправність силового агрегату. Здавалося б, все зрозуміло: раз написано в керівництві по експлуатації «не лити бензин з октановим числом менше 95», то не лий, і прослужить твій автомобіль вірою і правдою довго. Втім, бувають і винятки з правил. Наведу приклад із власної практики. Свій новий автомобіль я досить довгий час заправляв тільки рекомендованим виробником пальним з октановим числом 95. Але заїхавши якось раз на АЗС одного з провідних брендів, заправився неякісним паливом, і машина перестала їхати.