Хетчбек Citroen C4 Cactus вивів у Старий Світ «килим-літак»

Хэтчбек Citroen C4 Cactus вывел в Старый Свет «ковёр-самолёт»

Габарити в цілому залишилися колишніми. Якщо різниця і є, то в лічені міліметри в бік збільшення. Довжина — 4,17 м, ширина — 1,71, висота — 1,48, колісна база — 2,6 м. М’які накладки Air Bump, облеплявшие кузов «по колу», збереглися тільки біля порогів і захисну функцію втратили.

Р
естайлинговый Citroen C4 Cactus, як і було обіцяно, тепер офіційно вважається хэтчем. Але в якості компенсації за це «розжалування», пов’язане з виходом на ринок моделей C3 Aircross і C5 Aircross (обидві чекаємо в Росії), Cactus першим в Європі отримав суперкомфортную підвіску «килим-літак» (Progressive Hydraulic Cushions — PHC) з гідравлічними буферами на стиск і відбій. Обіцяна найкраща в сегменті плавність ходу. Заодно Кактусу виділили дуже м’які сидіння Advanced Comfort з пінополіуретану з пам’яттю форми.

Шильдика Cactus на п’ятій двері більше немає. Це може бути свідченням того, що п’ятидверка Citroen C4 припинить існування. Покупці оновленого Кактуса зможуть вибирати з дев’яти кольорів кузова та чотирьох варіантів комбінованої забарвлення. Вся оптика — світлодіодна.

Хэтчбек Citroen C4 Cactus вывел в Старый Свет «ковёр-самолёт»

Архітектура салону з цифровою приборкой і семидюймовим центральним дисплеєм помітних змін не зазнала, за винятком нових крісел. Доступні п’ять варіантів оздоблення тканиною, шкірою Nappa, алькантарою. Покращена шумоізоляція і за рахунок більш товстих стекол.

Хетч укомплектований дюжиною електронних помічників. Від автоматичного гальмування, стеження за розміткою і станом водія до асистентів при рушанні в гору і розміщення на парковці. У гамму бензинових двигунів додано топовий 130-сильний трициліндровий турбомотор 1.2, в строю залишилися PureTech 82 і 110, а до дизелю BlueHDi 100 восени 2018-го приєднається BlueHDi 120. Коробки передач: п’яти – і шестиступінчаста «механіка», шестидіапазонний «автомат». Продажі в Європі почнуться в першому кварталі майбутнього року. Росію Citroen C4 Cactus, як і раніше, обійде стороною.

Було — стало

Хэтчбек Citroen C4 Cactus вывел в Старый Свет «ковёр-самолёт»