Вибираємо свою першу яхту

Купівля яхти – завдання не з простих, особливо, якщо ви новачок. Ухвалення такого рішення повинно бути продуманим до дрібниць не менше, ніж покупка житла. Тому, вирішивши релизована давню мрію або зробити вдалу інвестицію в покупку яхти, врахуйте наступні нюанси.

Тип яхти

У поєднанні з урахуванням передбачуваного бюджету це один з основних критеріїв, вибір за яким суттєво залежить від індивідуальних переваг і тих цілей, для яких купується яхта.

Якщо вам до смаку активна діяльність і мають найтісніший контакт з природою захоплюючі дух морські пригоди, то варто робити вибір на користь парусної яхти. Якщо фінанси дозволяють, то незалежно від того, чи любите ви активний відпочинок чи ні, можете сміливо купувати моторну яхту.

Моторна яхта

Тут варто пам’ятати, що чим вище швидкість, тим більше витрата палива і вище загальні витрати. При виборі моторної яхти дайте собі відповідь, як ви розраховуєте ходити на ній: на високих швидкостях, але з економією палива при цьому, або ж швидкість найважливіше і витрата палива не має значення.

 http://www.fairline-russia.com/kupit-yahtu/

Вважають, що вітрильні яхти – вибір романтиків, а моторні – доля прагматиків, що цінують свій час. Якщо вам важлива не швидкість, а сам процес морської подорожі і близький філософський погляд на світ, то вітрильна яхта – саме те, що потрібно. Відповідь на питання, навіщо вам яхта – для спортивних досягнень, риболовлі, відпочинку з сім’єю, водних розваг, подорожей або для життя на воді також допоможе вам зробити правильний вибір типу яхти.

Парусна яхта

Варто врахувати, що вітрильні яхти в силу своєї конструкції менш схильні до хитавиці, ніж моторні, на яких аналогічний ефект досягається за рахунок суперсучасного обладнання. Вони більш надійні в шторму за рахунок підвищеної стійкості. Ще один істотний плюс, який дарує покупка парусної яхти, – можливість заощадити кошти.

Довжина яхти

Тут все просто: розмір має значення, оскільки, чим більше довжина яхти, тим вище її вартість. Тому, якщо ви не обмежені в коштах, можна дозволити будь-яку довжину. Якщо бюджет обмежений, то варто вирішити, припускаєте ви ходіння в прибережних водах або ж націлені на тривалі морські подорожі з можливістю заходу в будь-марини.