В Німеччині представлена найдорожча версія Porsche Macan Turbo

В Германии представлена самая дорогая версия Porsche Macan Turbo

Дизайнери з Лейпцига вирішили, що Macan Turbo буде виглядати агресивніше і дорожче, якщо підкреслити його бампери і двері червоними смужками Carmine Red.

До
россовер Porsche Macan Turbo з заводським пакетом Performance — це самий потужний серійний Макан на світі: V6 3.6, 440 к. с., 600 Н•м, «робот» PDK, розгін до сотні за 4,4 с, максимальна швидкість-272 км/год і ціна від 6 323 000 рублів. Однак тепер він вже не найдорожчий, бо з’явилася версія від підрозділу Porsche Exclusive Manufaktur, яка в Німеччині коштує шалені 116 091 євро (7,9 млн рублів).

В Германии представлена самая дорогая версия Porsche Macan Turbo

Для більшої унікальності світлодіодні фари і ліхтарі була тоновані. Використані колісні диски 911 Turbo Design діаметром 21 дюйм. Курсив Macan turbo на п’ятій двері почервонів.

В Германии представлена самая дорогая версия Porsche Macan Turbo

Інтер’єр оформлений чорною шкірою з червоними вставками і прострочуванням Garnet Red, комбінованими з алькантарою. Червоніють тут вишивки на підголівниках, ремені безпеки та інші деталі.

У Німеччині ексклюзивний Macan Turbo можна замовити вже сьогодні, причому про обмеження тиражу нічого не говориться. Московське представництво марки повідомило Драйву, що у нас виконання Exclusive Performance Edition пропонуватися не буде. Ймовірно, тому, що маркетологи не хочуть зайвих інтервенцій на територію Кайена.

Источник: avto-drug.com