У Токіо виступлять кроссвэн Toyota Tj Cruiser і тарга GR HV Sports

В Токио выступят кроссвэн Toyota Tj Cruiser и тарга GR HV Sports

Довжина чотиримісного Крузера — 4300 мм, ширина — 1775, висота — 1620, колісна база — 2750 мм. Машина спирається на 20-дюймові шини Bridgestone.

До
компанія Toyota продовжує знайомити зі своїми новими автомобілями, підготовленими для Токійського мотор-шоу, яке відкриється для преси 25 жовтня. На додаток до седанам Century Crown прем’єру на виставці відсвяткують два гібридних концепту: помісь кросовера і мінівена по імені Toyota Tj Cruiser і спорткар GR HV Sports. Почнемо з «квадратного» Крузака. Він використовує архітектуру TNGA і може бути передньо – або повнопривідним. В силовій установці дволітровий ДВС поєднаний з електромоторами. Характеристики поки тримаються в секреті.

В Токио выступят кроссвэн Toyota Tj Cruiser и тарга GR HV Sports

Буква «T» означає Toolbox, а «j» — Joy. Тобто Tj Cruiser можна використовувати і як практичний набір інструментів, і в якості автомобіля для радісних подорожей. На капот, дах, крила нанесено спеціальне покриття, противостоящее подряпин і бруду.

В Токио выступят кроссвэн Toyota Tj Cruiser и тарга GR HV Sports

Всі сидіння, крім водійського, складаються, утворюючи рівну підлогу. У Tj Cruiser легко поміщаються триметрові довгоміри, наприклад, дошки для серфінгу і велосипеди. Зсувні задні двері полегшують посадку та посадку.

Головне в «ти-джея» — перевезення вантажів. Для них в салоні передбачені численні точки кріплення. Подушку сидіння за спиною водія можна перевернути, щоб створити відсік для зберігання продуктів та інших покупок. Залишається нез’ясованим, як організоване підпілля багажника і чому немає рейлингов на даху… Другий концепт — тарга GR HV Sports, яка являє собою «новий спосіб насолоди автомобілем». Зовні вона повинна нагадувати прототип Toyota TS050 Hybrid для гонок на витривалість WEC.

В Токио выступят кроссвэн Toyota Tj Cruiser и тарга GR HV Sports

Задньопривідний гібрид GR HV Sports налічує 4395 мм в довжину, 1805 в ширину і 1280 мм у висоту. Неназваний двигун розташований спереду, важка батарея знаходиться по центру.

Спорткар заводиться кнопкою, яка ховається за кришечкою на селектор коробки. Вона автоматична: режими руху перемикаються кругляком на центральній консолі. Серед них є кнопка M. При її натисканні водій отримує шестиступінчасту «механіку». Мабуть, в цьому і полягає «новий спосіб». Шоу-кар можна розглядати як передвісника наступного покоління дводверки Toyota GT86, очікуваного через пару років.