Тонувальна плівка для автомобіля

Атермальние плівка на авто, плівка для тонування стекол автомобіля в Україні, плівка тонувальна для авто.

Атермальне хамелеон – це плівка для нанесення на лобове сткло авто (фіолетова тонування).
Тонування скла автомобіля – це прекрасний спосіб приховати від сторонніх очей все, що відбувається в салоні авто, плівка на скло автомобіля має ідеальну прозорість, без шагрені. У нашому інтернет магазині Ви можете купити плівку для тонування стекол автомобіля https://vissbon.com.ua/antigraviynye-plyonki і отримати консультацію по тонуванню стекол плівкою, і завжди актуальна тонувальна плівка ціна.

В наявності є три види тонировочной плівки для стекол авто, професійна плівка для тонування:
Светопропускаемость тонування 5%, 15% і 20% плівка затримує ультрафіолетові промені. Пластик не вигорає, торпеда не тріскається, плівка стабілізує температуру в салоні, тим самим не перегрівает салон. Тонування машини підвищує безпеку пасажирів при аварії, скла не розлітаються на дрібні шматочки, завдяки плівці вони залишаються на ній.

Якісна плівка для тонування авто, вона НЕ віцвітає на сонці и не жовтіє, тонувальна плівка ціна доступна, а якість американка.
Правильна сонцезахисна тонування стекол автомобіля купити плівку перевіреної часом марки SynRay USA в народі американка, вона ідеально прозора, не має розлучень і шагрені.

Має хороший клейовий шар, який не дозволить плівці задиратися під ущільнювачем. За допомогою дрантя легко видаліть плями і розводи, без будь-якого збитку плівці. Автомобільні плівки, тонування авто купити. Нашої плівкою Ви можете обклеїти навіть вікна квартири або офісів. Тим самим приховаєте що походить від цікавих очей.

Ми пропонуємо купити тонировочную плівку для авто, найпопулярніші плівки для тонування стекол авто Американка, і у нас є дуже хороша новина, всі плівки мають зручну ширину 1,53м.