Купе Porsche 911 Carrera версії T позбулося від зайвої ваги

Купе Porsche 911 Carrera в версии T избавилось от лишнего веса

Зовні Carrera T відрізняється губою сплітера, бічними дзеркалами Sport Design, пофарбованими в колір Agate Grey Metallic, 20-дюймовими колесами, оформленням решітки на кришці двигуна, двухстволкой патрубків по центру, написами на дверях і шильдиками на кормі.

Н
овую модифікацію купе Carrera відразу ж прозвали «бюджетним Porsche 911 R». Буква «T» в назві означає Touring і відсилає не стільки до 911 GT3, скільки до «пуристским» варіантам 1970-х: спрощеним і здешевленим, але дарує на треку не менше задоволення, ніж побратими. Задньопривідна версія T легше стандартної Каррери на 20 кг (1425), що коштувало певних жертв, і має недоступними їй спортивною підвіскою PASM, зменшує кліренс на 20 мм, і полноуправляемым шасі (опція).

Купе Porsche 911 Carrera в версии T избавилось от лишнего веса

Трилітрова «битурбошестерка» видає ті ж 370 к. с., 450 Н•м, що є у звичайній Каррери. Але з «механікою» розгін до сотні займає на 0,1 с менше (4,5), а «роботом» PDK і пакетом Sport Chrono — колишні 4,2 с. Максимальна швидкість в обох випадках перевищує 290 км/ч.

Купе Porsche 911 Carrera в версии T избавилось от лишнего веса

Заради зниження маси задні стекла стали тонше, дверні ручки замінені нейлоновими петлями, скорочена шумоізоляція. Крім того, з салону прибрані задні сидіння і медіацентр PCM, але їх можна повернути без доплати.

Тільки Каррере T покладається укорочений важіль «механіки» з червоним малюнком. Покупець може вибрати дизайн ковшеобразных сидінь, оброблених шкірою і тканиною Sport-Tex. Пропонуються дев’ять кольорів кузова, включаючи чорний, помаранчевий, червоний, жовтий і білий. Продажі в Німеччині почнуться в січні 2018 року за цінами від 107 553 євро (7,3 млн рублів), тоді як звичайна Carrera стоїть майже на 10 тисяч менше. Російський офіс Porsche повідомив Драйву, що у нас «тэшка» пропонуватися не буде.

Источник: ELSA-AUTO.RU