Компактвен Buick GL6 пообіцяв китайцям простір

Компактвэн Buick GL6 пообещал китайцам простор

Зовнішність GL6 навмисно наближена до зовнішності більшого побратима, Бьюїк GL8 2016 року, який побудований на «візку» SGM258 (розвиток платформи GM U).

Ш
естиместный компактвен Buick GL6 ми вже бачили на шпигунської зйомці, а тепер виробник розсекретив цю модель для Китаю. За неофіційними даними, проект використав як основу легковик Opel Zafira Tourer (адже він стартував до переходу Опеля до групи PSA). Однак про банальне бедж-інжинірингу тут говорити не можна: кузов грунтовно перероблений, і навіть колісна база більше на 36 мм (2796).

Компактвэн Buick GL6 пообещал китайцам простор

В салоні при бажанні можна знайти якісь асоціації з іншими Бьюиками і Опелями, але точного копіювання немає — дизайн передньої панелі свій. У мультимедійній системі присутні інтерфейси Apple CarPlay і Baidu CarLife.

Оригінальна і моторна лінійка: тут встановлені наддувні Экотеки 1.0 T (125 л. с., 170 Н•м) і 1.3 T (163 к. с., 230 Н•м), ті ж, що нещодавно представлених седан і універсал Excelle GT/GX (такими виявилися фінальні цифри їх продуктивності, однакові для всіх перерахованих моделей). Взагалі, розробники роблять ставку на комфорт і оснащення. У GL6 велике скління і велика панорамний дах, а запас простору на третьому ряду розрахований на дорослих (там і крісла з подовженою подушкою та товстою спинкою). Другий і третій ряд складаються в рівну підлогу.

Компактвэн Buick GL6 пообещал китайцам простор

Крісла другого ряду рухаються в поздовжньому напрямку на 210 мм, а їх спинки регулюються по куту в межах 30 градусів.

Компактвэн Buick GL6 пообещал китайцам простор

Одночасно седан Verano (ліворуч) і хетч Verano GS (Astra в обробці Бьюїк) отримали хромовані крильця на радіаторну решітку, а седан вперше для себе — діодні фари. Другий — седан, а нижче — універсал Excelle.

Різні комплектації компактвена Buick GL6, що випускається на спільному підприємстві SAIC-GM, оцінені в Китаї від 144 900 до 166 900 юанів (1,26−1,45 млн рублів). Стартова ціна на оновлений седан Excelle, як нещодавно ми і припускали, виставлена рівно та ж, що і на дореформений Б’юік, — від 109 900 юанів (955 000 рублів).