До 2020 року в каталозі у Maserati з’явиться ще один кроссовер

К 2020 году в каталоге у Maserati появится ещё один кроссовер

Нового Maserati належить бій з BMW X3, Audi Q5 і Ягуаром F-Pace. (На фото — Kubang GT Wagon 2003 року, перший з концептів, що торкнулися тему кросоверів у марки Maserati.)

Г
лава концерну FCA Серджіо Маркіонне пообіцяв випустити другий паркетник з тризубом на радіаторних гратах до 2020 року. У лінійці марки він розташується сходинкою нижче, ніж Maserati Levante, передає видання Automotive News. Відрізнятися буде і шасі. Якщо Levante ділить платформу з седаном Ghibli, то у другого паркетника основа буде запозичена від седана Alfa Romeo Giulia і кросовера Stelvio (задньопривідна «візок» Giorgio) і адаптована.

К 2020 году в каталоге у Maserati появится ещё один кроссовер

Марка Maserati піде по стопах Porsche, якій було мало Кайена, і вона придумала молодшого побратима по імені Macan. До речі, багато в чому за рахунок Levante (на фото) Maserati продемонструвала півтораразове підйом продажів за перші три квартали 2017-го та десятивідсоткове зростання прибутку в липні — вересні.

Маркіонне пояснив, що силові агрегати у нового Maserati будуть свої, і не повторять мотори Stelvio. Це дозволяє розраховувати на досить потужні двигуни. І якщо навіть Stelvio нещодавно став найшвидшим паркетником на Нюрбургринзі (7:51.7), то споріднений Maserati напевно спробує оскаржити цей титул. Серед різних версій явно буде і гібридна, адже компанія планує поступово електрифікувати всю свою лінійку. Новий паркетник, вважає Маркіонне, допоможе бренду наростити продажі до 80 000 машин в рік (в 2016-му було 42 100).