Чому стукає рульова рейка і як це ремонтується

Як часто доводиться чути від хондаводов сумну фразу: «у мене застукала рейка рульова, доведеться міняти, напевно … вона ж дорога?». На такі питання завжди хочеться з радістю відповісти: «Дуже дорога!» При цьому, аніскільки не обдуривши людини. Дійсно, рульова рейка https://autosteering.ru/catalog/rulevoe-upravlenie/rulevye-rejki-10, або кермовий редуктор, є дуже-дуже дорогим вузлом автомобіля. Бувало так, що ціна, що виставляється постачальником за цю деталь, досягала чверті реальної вартості автомобіля на ринку. Після оголошення її клієнту, нерідко в його очах виникало гостре бажання зайнятися «самодепіляціей» різних точок тіла, і не дивно, – наприклад для Honda H-RV вартість рульового редуктора в зборі становить більше 50 000 рублів при терміні доставки більше місяця!

А в чому ж тоді наша радість, при виникненні такого питання? Думаєте в жадобі наживи? Помиляєтеся, шановні! Зараз ми розповімо вам, як позбавитися від стуку в рульовій рейці Honda як мінімум своїми силами, а як максимум, повернувшись на сервіс, діагностувати вам заміну рейки, і переможно тицьнувши їх в цю статтю, вкажете правильний шлях дій. 🙂 Заинтриговали? Вже добре. Давайте тоді розбиратися. Почнемо ми, як це у нас водиться, з самого початку, тобто з того, що у нас є рульова рейка і звідки береться стукіт в рульовій рейці.

Отже, рульова рейка, або по правильному «редуктор гідропідсилювача керма», це найважливіша складова частина системи ГУР, тієї самої, яка допомагає обертати рульової колесо, прикладаючи мінімальні зусилля. Ті, хто навчався в автошколах на російських автомобілях, не обладнаних системою ГУР, прекрасно повинні пам’ятати, як туго повертається кермо в них. Гідропідсилювач покликаний полегшити цю операцію. А ключовою частиною гідропідсилювача і є сама рульова рейка. Фактично, рейка це і є гідропідсилювач. .

Діагностику стуку слід починати саме з цієї картинки, оскільки перше, що може стукати в цій схемі, Ви вже знаєте, – це кермові наконечники і рульова тяга. Якщо наконечники діагностувати вкрай просто, – як правило, вийшов з ладу наконечник має порваний пильовик, чому кульове з’єднання пальця прийшло в непридатність, то з тягою все трохи складніше.