Перша електрична модель Infiniti вийде в 2019 році

Первая электрическая модель Infiniti выйдет в 2019 году

Концептуальний седан Infiniti LE (2012 рік) з шасі старого Ліфа і електромотором потужністю 136 л. с. (325 Н•м) був близький до серії, але потім японці заморозили проект.

До
реативный директор Ніссана Альфонсо Альбайса в бесіді з виданням Autocar підтвердив, що марка Infiniti розробляє електромобіль. Тип кузова він не назвав. В якості концепту машина буде показана на січневому автошоу в Детройті, а серійна версія дебютує через два роки. Абсолютно нова модель нібито не має ніякого відношення до існуючих, у тому числі до хетчбека Nissan Leaf, тобто платформа і силовий агрегат у неї свої власні.

Первая электрическая модель Infiniti выйдет в 2019 году

Шоу-кар Prototype 9, представлений в серпні, оснащений 163-сильним електромотором і батареєю ємністю 30 кВт•год. Начинка явно має відношення до Ліфа. Тим дивніше, що Infiniti вирішила відмовитися від уніфікації з Ніссаном.

Раніше в цьому році бос Infiniti Роланд Крюгер говорив про готовність «дуже хорошого» раннього прототипу електрокара, про досвід на цьому поприщі материнської компанії Nissan, який «можна використовувати». Найважливішою умовою топ-менеджер вважає відповідність моделі на батареях цінностям бренду, особливо в частині керованості. Зауважимо, що головним дизайнером «фініків» нещодавно став Карім Хабіб, тому задивлятися на концепт LE не має сенсу. Буде щось зовсім інше.