Bentley зробить електричний спорткар замість кросовера

Причому електромобіль може з’явитися замість більш компактного ніж Bentayga кросовера. Величезний позашляховик з вражаючими динамічними характеристиками повинен стати втіленням могутності марки, але продажу на великих для Bentley ринках виявилися низькими.

На автосалоні у Франкфурті цією новиною всіх приголомшив глава компанії Вольфганг Дюрхаймер. «Можу сказати, що невеликого позашляховика немає в плані розвитку. Ми вважали за краще автомобіль з повноцінною електричною трансмісією », – заявив він.

Електромобіль побудують на електричній платформі, яка ляже в основу серійної моделі за мотивами Porsche Mission E. Але якщо у останньої це буде розкішний седан, то в Bentley вирішили створити велику спортивну модель, яка, можливо, запозичить деякі рішення у концепту Bentley EXP12 Speed ​​6e, показаного в березні на автосалоні в Женеві. У компанії говорять, що електромобіль повністю відповідає філософії спортивних Bentley, так як максимальний крутний момент у нього буде доступний вже з самого старту.