AUDI A6 ALLROAD QUATTRO

Четверте покоління Audi A6 з’явилося в кінці 2010 року і надійшло в продаж в Європі навесні 2011-го. Дизайн нової “шістки” набув рис старшої моделі A8 покоління D4, але “молодшу” версію можна дізнатися за більш агресивним переднім світлодіодним фарам.

Нова A6 побудована на одній платформі з седаном Audi A7, при цьому вона “підросла” в довжину на 76 мм і завширшки на 18 мм. Але незважаючи на це, коефіцієнт аеродинамічного опору (Cd) зменшився до 0,26.

Вже стала традиційною “внедорожную” версію allroad quattro представили на автосалоні в Женеві в 2012 році, при цьому для “Оллроуда” пропонуються тільки топові двигуни в лінійці силових агрегатів – бензиновий 3.0 TFSI (310 л.с.) і дизельний 3.0 TDI в трьох ступенях форсування (від 204 до 313 к.с.).

У список стандартного устаткування Audi A6 allroad quattro входять система старт / стоп, система рекуперації енергії при гальмуванні і русі накатом, адаптивний круїз-контроль, 4 подушки безпеки, паркувальний радар з датчиками на обох бамперах, ксенонові фари і мультимедійна система MMI Radio plus.