Оновлений позашляховик УАЗ Патріот встав на конвеєр

Обновлённый внедорожник УАЗ Патриот встал на конвейер

Не втративши характеру на бездоріжжі, УАЗик, за запевненням розробників, тепер краще управляється на шосе і комфортніше на ходу. У підвісці з’явилися нові амортизатори, задні дволисткові ресори на шість відсотків м’якше колишніх трехлистовых, діаметр заднього стабілізатора поперечної стійкості скоротився з 21 мм до 18.

На початку місяця УАЗ трохи розповів про оновленої моделі Патріот, а 20 вересня, одночасно зі стартом виробництва позашляховика, розкрив ряд подробиць модернізації. Мотор 2.7 ЗМЗ Про від УАЗа Профі, що розвиває 150 л. с. і 235 Н•м (проти 135 л. с. і 217 Н•м на дореформеному Патріоті) — далеко не єдина обновка.

Обновлённый внедорожник УАЗ Патриот встал на конвейер

Новий для Патріота мотор відрізняється від колишнього ступенем стиснення, посиленою головкою блоку, дворядною ланцюгом, іншими розподільними і фазами газорозподілу, поршнями і клапанами. Пік тяги змістився вниз: тепер він досягається на 2650 об/хв замість колишніх 3900.

У пару до більш потужному двигуну Патріоту дісталося нове зчеплення Luk c зменшеним на 20% зусиллям выжима і c демпфером холостого ходу на веденому диску. Модернізована «механіка»: підвищена вибірковість перемикань, скоротилися ходи важеля і зусилля на ньому, а сам важіль знайшов демпфер коливань, що сприяє вібраційному комфорту. Багато зроблено для покращення поведінки позашляховика на шосе. Від УАЗа Профі Патріоту дісталася більш жорстка рульова трапеція. В результаті такої заміни люфт керма скоротився, а точність управління підвищилась.

Обновлённый внедорожник УАЗ Патриот встал на конвейер

Аналогічно від моделі Профі на Патріот був перенесений передній міст із зміненим кутом нахилу шворнів і відкриті поворотні кулаки. Радіус розвороту скоротився на 0,8 м.

Рівень шумів був знижений за рахунок декількох заходів. Збільшена площа звукоізолюючих матеріалів на моторному щиті, змінені ущільнювачі в отворах бокових дверей (заодно це призвело до зниження звуку при їх закритті). Витяжна вентиляція переїхала зі стелі багажника в зону заднього бампера. В отворі п’ятої двері з’явився подвійний ущільнювач (це також запобігає потраплянню води в багажник при відкритті дверцят).

Обновлённый внедорожник УАЗ Патриот встал на конвейер

Ми вам вже показували салон Патріота (врізка «Крупний план»): він майже дослівно повторює попередній. Лише уточнимо, що поручні з’явилися як на передніх, так і середніх стійках.

Замовлення на Патріоти 2019 модельного року дилери вже приймають. Доступні комплектації «Класик», «Оптимум», «Престиж» і «Максимум» плюс опціональний пакет «Експедиція» (два оригінальних кольору кузова, лебідка, експедиційний багажник, сходи, силові пороги та позашляхові шини). Ціни на модернізовані машини буде оголошено дещо пізніше. Двогодинну запис із запуску виробництва, що включає відвідування конвеєра і коментарі представників заводу, можна подивитися за посиланням. Нагадаємо також, що наступної весни на Патріоті вперше з’явиться класичний шестиступінчастий «автомат».