«Гарячі» електрокари Шкоди виділяться значком eRS

«Горячие» электрокары Шкоды выделятся значком eRS

Остаточний варіант електромобіля майже не буде відрізнятися від шоу-кара (на фото), адже його дизайн вже доопрацьовувався. Нагадаємо, машина налічує в довжину 4688 мм, колісна база — 2851. Ім’я моделі, по ідеї, починається і закінчується на K Q (Kodiaq, Karoq, Kamiq).

Тоді як «заряджені» автомобілі Шкоди носять шильдики RS/vRS, їх електричні побратими отримають індекс eRS, але це не означає, що вони будуть відрізнятися потужністю або підвищеною ємністю батареї. «Мова йде не про продуктивності як такої, а про досвід, спортивних відчуттях при управлінні, зовнішньому вигляді, сидіннях», — розповів виданню Auto Express член ради директорів компанії Ален Фави. Він підтвердив: першої eRS-машиною стане серійна версія концепту Vision E. До 2025 року Skoda підготує п’ять електрокарів, в тому числі хетчбек.

«Горячие» электрокары Шкоды выделятся значком eRS

У кросовера, побудованого на платформі MEB, тягова батарея розташована під підлогою. На кожній осі стоїть за електромотору, які в сумі видають 225 кВт (306 л. с.). «Гарячої» Шкоди просто не існує. Спорткар Volkswagen I. D. R Pikes Peak показав, що можливі й 680 сил.

Вибір акумулятора, за словами Фави, Skoda не надасть, але наявного повинно вистачати за очі. «Якщо у тебе немає запасу ходу в 300 миль (483 км), ти не повинен виходити на ринок. У нас більше», — зазначив менеджер, додавши, що ціна електромобіля буде відповідати дорогим виконань Кодиака (близько 2,5 млн рублів). Продажі стартують в кінці 2020 року, але дилери зможуть потренуватися в EV-продажу на батарейною версії хетчбека Citigo в 2019-м. Що ж стосується «бензинового» значка RS, то його повинна приміряти Fabia в 2021-м.