Для китайців підготовлений кросовер Volkswagen Tayron

Для китайцев подготовлен кроссовер Volkswagen Tayron

При бажанні у вигляді прототипу можна побачити і Teramont, і T-Roc, і навіть умовну Шкоду. Яку наживку Tayron начепить на гачок, поки загадка. Не спортивну ж елегантність насправді.

Концепт Advanced Mid-Size SUV на Пекінському автошоу 25 квітня перетвориться на серійну модель Tayron. Німці продовжують називати свої кросовери на букву «Т», ну а ім’я Тайрон асоціюється з бійцями змішаних єдиноборств, і чемпіоном Вудлі в першу чергу. Невідомо найголовніше — габарити машини. Тому складно сказати, як вона впишеться в лінійку, де вже є довгобазовий Tiguan L (він же Allspace/XL) та скоро з’явиться п’ятимісний Atlas Cross. Втім, китайського споживача неважко відвернути від підрахунку міліметрів байками про те, що один Volkswagen «элитнее» іншого.

Для китайцев подготовлен кроссовер Volkswagen Tayron

Ніяких відмінностей конвеєрного варіанти від шоу-кара немає. Просто виставковий екземпляр був прикрашений у версії R-Line, а це базове виконання. Значок 380 TSI дає зрозуміти, що під капотом стоїть «турбочетвірка» 2.0 (220 л. с., 350 Н•м), сполучена з семиступінчастим «роботом» DSG.

«Дизайн чудовий, і технології не підкачали. Сьогодні це машина чисто для Китаю, але я повністю згоден з тим, що вийшов дуже сильний кросовер. Ми оцінюємо шанси, щоб, можливо, довезти його до інших країн», — зізнався виданню Auto Express глава відділу розробок Фольксвагена Франк Вельш. По-китайськи назва паркетника звучить як Tanrong (таньжун). Навряд чи німці стали б розкидатися ім’ям Tayron, не бачачи його перспектив в США і Європі.