Дебютант Chery Arrizo GX похвалився електронікою

Дебютант Chery Arrizo GX похвастал электроникой

Довжина, ширина і висота автомобіля складають 4700, 1825, 1482 мм, а колісна база — 2670 мм Розмірність шин — 205/50 R17.

У Пекіні дебютував седан Chery Arrizo GX. Перед офіційним запуском ця модель була відома як Arrizo 6, оскільки призначена для заповнення пробілу між седанами Arrizo 5 і Arrizo 7. Однак в останній момент компанія поміняла шістку на літери GX, щоб підкреслити більш високий статус новинки. Вона ближче до «сімці» (по довжині навіть перевершує її, хоча поступається в колісній базі) і націлена на ринок седанів за 80 000 — 100 000 юанів (793 000 — 990 000 рублів).

Дебютант Chery Arrizo GX похвастал электроникой

Седан GX побудований на новій платформі M1X і, як пояснює фірма, є кроком вперед «з точки зору характеристик водіння та інтелектуальних систем».

Модель Arrizo GX отримала нову мультимедійну систему Lion Zhiyun, що надає доступ в Мережу China Unicom 4G, підтримку CarPlay і CarLife, хмарні сервіси Baidu. Вона також має «майже стовідсотковим» розпізнавання природної мови і розуміє 32 діалекту. Система підтримує дистанційне управління різними функціями машини, при цьому відкриває доступ зі смартфона, відсканувавши особа або відбиток пальця користувача.

Дебютант Chery Arrizo GX похвастал электроникой

Клиноподібна форма кузова з похилими підштамповками, а також оптика з «матричних» наповненням повинна створювати відчуття «високотехнологічної моделі». Хороших знімків салону на момент публікації не було.

У рух седан Arrizo GX наводить той же двигун, що з’явився нещодавно на новий кросовер Chery Tiggo 8, — чотирициліндровий турбомотор 1.5 (147 к. с., 210 Н•м). Але вибір трансмісій, за даними китайських ЗМІ, інший: на GX варто п’ятиступінчаста «механіка» (замість шести) або варіатор (замість «робота»). В продаж седан надійде в третьому кварталі.

Дебютант Chery Arrizo GX похвастал электроникой

Дверцята паркетника Exeed LX розчиняються в протилежні сторони, центральної стійки немає.

Додамо, що дочірній бренд Exeed, в минулому році показав передсерійний кросовер TX, нині готується вивести його на домашній ринок. На вулицях помічені перші серійні зразки, зовні від концепту майже не відрізняються. Ну а зараз на автошоу в Пекіні компанія показала інший концепт Chery Exeed LX, який прозоро натякнув на подальший розвиток лінійки паркетників Exeed і впровадження на ній електроприводу.